Skip to content Search
27.05.2023

Już wkrótce w siedzibie IDEAS NCBR zorganizowana zostanie szkoła letnia IACR Privacy-Preserving Machine Learning (PPML).

To propozycja skierowana do studentów studiów magisterskich, doktorantów, postdoc’ów z Polski i zagranicy przede wszystkim z dziedzin kryptografii, matematyki, informatyki teoretycznej.

Ochrona prywatności w uczeniu maszynowym to ważny i ekscytujący temat badawczy, który skupia się na tym w jaki sposób czerpać korzyści z technik uczenia maszynowego przy jednoczesnym zachowaniu prywatności danych szkoleniowych i wyuczonych modeli.

W drugiej edycji szkoły IACR Privacy-Preserving Machine Learning (PPML) wykładowcy z doświadczeniem teoretycznym i praktycznym omówią szerokie spektrum zagadnień związanych z tym tematem, takich jak bezpieczne obliczenia, prywatność różnicowa czy federated learning.

Więcej informacji oraz link do rejestracji: https://ideas-ncbr.pl/en/2nd-school-on-privacy-preserving-machine-learning-2023/Featured news

22.04.2024
Autism Awareness Month at IDEAS NCBR
16.04.2024
IDEAS NCBR and Livespace will work together on the explainability of algorithms
11.04.2024
R-GRID: Artificial intelligence for the security of power grids – supported by the NATO Science for Peace and Security Programme