ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA I POBIERZ BEZPŁATNY E-BOOK
Jak wygląda kariera współczesnego naukowca?

KIM JESTEŚMY?

IDEAS NCBR Sp. z o.o. to ośrodek badawczo— rozwojowy założony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju z siedzibą w Warszawie. Wspieramy rozwój sztucznej inteligencji i gospodarki cyfrowej w Polsce poprzez tworzenie platformy łączącej środowiska akademickie i biznesowe. Naszym celem jest zbudowanie ośrodka naukowego prowadzącego badania na najwyższym światowym poziomie. Miejsca, które będzie wspierać prowadzenie w Polsce innowacyjnych projektów i umożliwi kształcenie nowego pokolenia naukowców skupionych na praktycznym zastosowaniu opracowywanych algorytmów. Prowadzimy zarówno badania podstawowe jak i stosowane. Zwracamy szczególną uwagę na komercjalizację odkryć i wynalazków, co pozwoli wykorzystać je w różnych sektorach gospodarki i administracji, a także stać się realną częścią cyfrowej transformacji.

Dowiedz się więcej >

PRACUJ Z NAMI NAD IDEAMI, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE!

 • AI
  Tworzymy światowej klasy ośrodek badawczo-rozwojowy
 • AI
  Realizujemy w Polsce projekty R&D i kształcimy innowatorów w obszarze AI
 • AI
  Prowadzimy badania podstawowe i stosowane
 • AI
  Chcemy aby prowadzone przez nas badania miały potencjał komercjalizacyjny

IDEAS NCBR jest platformą łączącą środowiska akademickie i biznesowe. Współpracujemy ze szkołami doktorskimi i zapewniamy finansowanie stypendiów. Chcemy oferować programy mentoringowe w celu rozbudowania akademickiej oferty edukacyjnej o indywidualne wsparcie rozwoju. Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wspieramy naukowców w pracy nad jakościowymi projektami rozwojowo- badawczymi dostarczając niezbędne narzędzia i tworząc możliwości nawiązywania międzynarodowych kontaktów, które mogą stać się krokiem milowym w budowaniu kariery lub transferu wiedzy. Współpracujemy z najlepszymi uczelniami i ośrodkami badawczymi w Polsce i za granicą.

Dowiedz się więcej o naszych badaniach >

Sztuczna inteligencja jest aktualnie jedną z najszybciej rosnących dziedzin przemysłu jak i nauki, która ogromną falą zmienia wiele aspektów naszego życia i naszej pracy. A karierę naukową w tej dziedzinie trzeba porównywać do sportu ekstremalnego jakim jest surfowanie na największych 20 metrowych falach.

Prezes IDEAS NCBR

Prof. Piotr Sankowski
Prezes IDEAS NCBR

TWOJA KARIERA
Z IDEAS

for whom?

Dla kogo?

 • Studentów/ek IV/V roku studiów informatyki lub matematyki.

 • Studentów/ek, którzy/które po studiach magisterskich pragną kontynuować karierę naukową.

 • Studenci oraz absolwenci Matematyki, Informatyki, Informatyki Technicznej, Technologii Informacyjnej lub pokrewnych dyscyplin

 • Studentów/ek, którzy/które są zainteresowani/ne poniższymi zagadnieniami: uczeniem maszynowym, sztuczną inteligencją, optymalizacją, teorią gier, teorią grafów, algorytmiką, kryptografią, blockchain’em lub weryfikacją formalną.

 • Studentów/ek, którzy/które umieją programować.

 • Studentów/ek, którzy/które znają język angielski na zaawansowanym poziomie.

Spotkaj się z nami!

wiosna 2023
31.03-01.04
Warszawskie dni
Informatki
Warszawskie dni informatyki WarsawWarsaw
21-22.04
GHOST Day
Ghost day PoznańPoznań
jesień 2023
25.10
Targi Pracy MIMUW
Targi Pracy MIMUWWarsaw
26.10
Targi Pracy IT PW
Targi Pracy MIMUWWarsaw
26.10
ML in PL
ML in PLWarsaw
Ciągle szukamy nowych talentów
Jeśli jesteś studentem lub absolwentem wydziału Matematyki, Technologii Informatycznych, Informatyki lub powiązanych kierunków ścisłych i chcesz kontynuować swoją karierę naukową lub masz pomysł na własny projekt badawczy, wyślij nam swój życiorys i dodatkowe informacje o projekcie - jobs@ideas-ncbr.pl lub aplikuj przez link poniżej - spotkajmy się i porozmawiajmy!
Nasze oferty pracy